Aplikator do rzęs – przyda się i Tobie!

Czasem najmniejsze przedmioty mogą pomóc nam w trudnych codziennych sytuacjach. Jednym z nich jest mały aplikator do rzęs, dzięki któremu nie tylko rozczeszemy nasze sztuczne lub naturalne rzęsy, ale i… no właśnie! Do czego jest może nam się przydać ta mała kolorowa szczoteczka?

Są dostępne w sklepach internetowych, drogeriach, jeden z nich na pewno otrzymamy od naszej stylistki rzęs po zabiegu przedłużania czy tez zagęszczania. Małe szczoteczki zwane aplikatorami, które mogą się nam przydać w różnych codziennych sytuacjach, na pewno Was zaskoczą! Czym?

Pora się przekonać!

 

Użyj ich jako „grzebyków” do rzęs

Pierwszym i najbardziej oczywistym zastosowaniem aplikatorów jest czesanie naszych sztucznych lub też naturalnych rzęs. Włoski te są bardzo podatne na plątanie i wyginanie się, a to z kolei może skutkować ich przedwczesnym wypadaniem. Kiedy nasze rzęsy się poplączą, powinnyśmy działać szybko, ale z wyczuciem i delikatnie. Wystarczy w precyzyjny i spokojny sposób rozczesać włoski aplikatorem. Efekt podkręcenia gratis!

 

Precyzyjnie nakładaj odżywki

Aplikatorów do rzęs można również używać jako świetnego narzędzia do nakładania odżywek i innego rodzaju kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji rzęs. Podczas kiedy nasze palce nie nadają się do tego, żeby precyzyjnie nakładać odzywkę i dotrzeć z nią do każdych, najmniejszych zakamarków linii rzęs, aplikatory poradzą sobie z tym zadaniem znakomicie. Wystarczy zamoczyć szczoteczkę w wybranym kosmetyku i delikatnie nałożyć go na rzęsy – zupełnie tak, jakbyśmy malowały rzęsy tuszem.

 

Maluj nimi rzęsy!

Czasem zdarza się, że szczoteczka od mascary połamie się, wpadnie nam gdzieś i nie możemy jej wydobyć, czy po prostu – powygina się i straci swoje właściwości podkręcające. I wtedy na pomoc przyjdzie nam ten mały niepozorny aplikator, dzięki któremu uratujemy każdy makijaż. Zastosujmy go w identyczny sposób jak szczoteczkę od tuszu. Pamiętajmy jednak, że aplikatory nie są aż tak zaawansowane w swojej budowie jak profesjonalne szczoteczki do malowania rzęs. Przy wprawie można jednak podkręcić nimi spojrzenie!

 


Aplikatory do rzęs i inne akcesoria wysokiej jakości znajdziesz w okazyjnej cenie na stronie Amazing Lashes:

https://www.amazinglashes.pl/akcesoria